Varmt välkommen att kontakta oss. Det är vi som jobbar för dig!

Plant Manager

Thomas Maathz
Tel: +46 580 55 28 72 | +46 72 050 54 12
E-post: thomas.maathz@bangbrostripsteel.se

Kundsupport/försäljning,
produktionsplanering

Göran Henriksson
Tel: +46 580 881 71 | +46 580 881 74
E-post: goran@bangbrostripsteel.se

Kundsupport/försäljning,
kvalitet och miljö

Benny Lundqvist
Tel: +46 580 881 72 | +46 70 337 81 72
E-post: benny@bangbrostripsteel.se

Leveranser/fakturering

Inger Erlandsson
Tel: +46 580 881 73
E-post: inger@bangbrostripsteel.se

Ekonomi

Ann-Sofie Åhlander
Tel: +46 580 881 79
E-post: ann-sofie@bangbrostripsteel.se

Administration/försäljning

Sara Hellsén
Tel: +46 580 881 76 | +46 72 239 16 95
E-post: sara@bangbrostripsteel.se

Logistik

Willy Lönnström
Tel: +46 580 881 70
E-post: willy@bangbrostripsteel.se

Produktionen

Anders Henriksson

Andreas Rosenborg

Håkan Åkerberg

Mikael Adolfsson

Mikael Henriksson

Tobias Östlund

Torgeir Brevik

Bångbro Strip Steel - quality production

Adress: Bångbro Industriområde, 714 37 KOPPARBERG

Telefon: +46-(0)580-714 15

Fax: +46 (0)580-125 07

 

Våra telefontider är:

Mån-Tors: 8.15–11.30, 13.00–16.00 Fre: 8.15–11.30, 13.00–15.30

Lång erfarenhet
Stort engagemang
Hög servicekvalitet

Vi kan bandstål!